Home

       Soupiska

       Turnaje

       Statistiky

       Rozpis zápasů

       Články

       Konto

       H.L.A.

 







 

 

 

 

    

 



.
.
.
.

a na závěr byl i striptýz

 

17.2.2007 Boowling Hluboká nad Vltavou

Celkové pořadí

jméno
1 kolo
2 kolo
3 kolo
celkem
1
Radouch Václav ml.
118
148
136
402
2
Radouch Lukáš
106
170
107
383
3
Valenta Martin
130
135
116
381
4
Bačiaková Hanka
145
82
129
356
5
Pavlíček Pavel (striptér)
112
111
131
354
6
Hinterholz Pavel
103
125
117
345
7
Kotek Marek
93
135
103
331
8
Bačiak Pavel
142
95
89
326
8
Rehanzl Láďa
127
102
97
326
8
Voráček Pavel
82
119
125
326
11
Radouch Vaclav
104
143
76
323
12
Šedivý Jindra
128
86
105
319
13
Kubo Vojta
95
108
115
318
14
Matašovský Milan
146
76
91
313
15
Stehlík Radek
79
95
113
287
16
Matašovská Ludmila
88
119
77
284
16
Radouchová Lenka
81
102
101
284
18
Kubová Jana
106
87
57
250
19
Hadčová Petra
62
85
89
236
19
Voráčková Jana
83
72
81
236
21
Rehanzlová Jana
75
81
78
234
22
Holomel Pavel
///
116
81
197
23
Radouchová Jana
82
55
48
185
23
Šrámek Jarda
75
54
56
185
25
Stehlíková Lenka
52
62
49
163

     První tři v prvním kole : Matašovský Milan 146
                                           Bačiaková Hanka 145
                                           Bačiak Pavel 142

     První tři v druhém kole: Radouch Lukáš 170
                                           Radouch V. ml 148
                                           Radouch Vaclav 143

     První tři ve třetím kole : Radouch V. ml 136
                                           Pavlíček Pavel 131
                                           Bačiaková Hanka 129

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Pořadí párů

jméno
1 kolo
2 kolo
3 kolo
celkem
1
Bačiak Pavel + Hanka
287
177
218
682
2
Radouch Václav ml. + Petra
180
233
225
638
3
Hinterholz Pavel + Lenka
184
227
218
629
4
Matašovský Milan + Lidka
234
195
168
597
5
Rehanzl Láďa + Jana
202
201
175
578
6
Voráček Pavel + Jana
165
191
206
562
7
Kubo Vojta + Jana
201
195
148
544
8
Radouch Vaclav + Jana
186
198
124
508
9
Stehlík Radek + Lenka
131
157
162
450

     První tři v prvním kole : Bačíci 287
                                           Matašáci 234
                                           Rehanzlů 202

     První tři v druhém kole: Venca s Petrou 233
                                           Hinterholzů 227
                                           Rehanzlů 201

     První tři ve třetím kole : Venca s Petrou 225
                                           Bačíci218
                                           Hinterholzů 218

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pořadí ženy

jméno
1 kolo
2 kolo
3 kolo
celkem
1
Bačiaková Hanka
145
82
129
356
2
Matašovská Ludmila
88
119
77
284
3
Radouchová Lenka
81
102
101
284
4
Kubová Jana
106
87
57
250
5
Hadčová Petra
62
85
89
236
6
Voráčková Jana
83
72
81
236
7
Rehanzlová Jana
75
81
78
234
8
Radouchová Jana
82
55
48
185
9
Stehlíková Lenka
52
62
49
163

     První tři v prvním kole : Bačiaková Hanka 145
                                           Kubová Jana 106
                                           Matašovská Ludmila 88

     První tři v druhém kole: Matašovská Ludmila 119
                                           Radouchová Lenka 102
                                           Kubová Jana 87

     První tři ve třetím kole : Bačiaková Hanka 129
                                           Radouchová Lenka 101
                                           Hadčová Petra 89

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Pořadí muži

 
jméno
1 kolo
2 kolo
3 kolo
celkem
1
Radouch Václav ml.
118
148
136
402
2
Radouch Lukáš
106
170
107
383
3
Valenta Martin
130
135
116
381
4
Pavlíček Pavel (striptér)
112
111
131
354
5
Hinterholz Pavel
103
125
117
345
6
Kotek Marek
93
135
103
331
7
Bačiak Pavel
142
95
89
326
8
Rehanzl Láďa
127
102
97
326
9
Voráček Pavel
82
119
125
326
10
Radouch Vaclav
104
143
76
323
11
Šedivý Jindra
128
86
105
319
12
Kubo Vojta
95
108
115
318
13
Matašovský Milan
146
76
91
313
14
Stehlík Radek
79
95
113
287
15
Holomel Pavel
///
116
81
197
16
Šrámek Jarda
75
54
56
185

     První tři v prvním kole : Matašovský Milan 146
                                           Bačiak Pavel 142
                                           Valenta Martin 130

     První tři v druhém kole: Radouch Lukáš 170
                                           Radouch V. ml 148
                                           Radouch Vaclav 143

     První tři ve třetím kole : Radouch V. ml 136
                                           Pavlíček Pavel 131
                                           Voráček Pavel 125

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------