13.3.07 - HC FERATT - HC RESI Třeboň   1 : 9 (0:3,1:2,0:4)

K zápasu nastopili: útok- Radouch - Radouch L. - Hinterholz
                                                Stehlík - Bačiak - Kotek
                                  obrana -Matašovský - Šedivý - Pavlíček

8.3.07 - HC FERATT - HC Dunajovice   3 : 7 (1:2,1:3,1:2)
HLA

Střelci: Šedivý (1+0), Radouch (1+0), Radouch L (1+1), Valenta(0+1),                     Voráček(0+1),

Tresty: Matašovský(4), Pavlíček(stripter)(2)

Poslední zápas základní části jsme odehráli značně oslabeni. Nicméně proti hvězdám z Dunajovic je úplně jedno, kolik nás je. Takže po 26 zápasech základní části jsme obsadili naše oblíbené šesté místo. Z toho vyplývá, že první kolo play-off nebudeme naštěstí hrát proti demoliční četě Maxíků.

První zápas nás čeká v úterý 13.3. od 20:00 proti HC RESI Třeboň.

-------------------------------------------------------------------------

1.3.07 - HC FERATT - HC kašparů Koler   4 : 5 (3:0,0:3,1:2)
HLA

Střelci: Kotek (1+0), Valenta (1+1), Radouch L (1+0), Holomel(0+2),                     Matašovský(1+0),

Tresty: Bačiak(12), Matašovský(2), Holomel(2), Radouch L.(4), Radouch V.ml.(2), Valenta(2)

První třetinu jsme vyhráli 3:0, rozhodčí pískali spravedlivě, soupeř jenom vyhazoval a Feratt útočil a dával góly. Ve druhé třetině se to ale změnilo, rozhodčí začali pískat kraviny, Feratt dál útočil, ale góly nedal, no a soupeř třikrát utek a bylo vyrovnáno.

Třetí vyrovnávací gól jsme dostali po metrovém offsidu. Rozhodčí si zrovna povídal na střídačce a ničeho si nevšiml. Když jsme se mu to slušně snažili vysvětlit dal Bačovi osobní trest. No, asi neměl den.

Třetí třetina proběhla v duchu neustálých potyček a šarvátek. Rozhodčí v zápase rozdali přes 70 trestných minut.

27.2.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká  7 : 3
přátelák

Střelci: Stehlík.(1+1), Bačiak(0+1),Matašovský(1+0) , Radouch (1+2), Jindra (1+0), Voráček (0+1), Rehanzl(0+1), Stárek(3+1)

BOOWLING

17.2.2007 se po hokeji již po třetí konala boowlingová párty Ferattu.

Akce se opět povedla, měli jsme co hrát, co pít, dokonce i jídla bylo dost a ve finále jsme měli i striptýz.

Celé boowlingové klání vyhrál Venca Radouch ml.. Výsledky najdete zde:

----------------------------------------------------------------------------

4.2.07 - HC FERATT - HC Zvíkov   4 : 4 (0:2,0:2,4:0)
HLA

Střelci: Bačiak (1+0), Kubo (1+0), Radouch L (1+0), Radouch V.ml.(0+1), Voráček (1+0), Matašovský(0+1), Kotek(0+1), Šedivý(0+1)

Tresty: Bačiak(2), Pavlíček(2), Šrámek(2),

Do zápasu o povinné body jsme nastoupili bez zraněných obránců. Stav zápasu po dvou třetinách nevěstil nic dobrého (0:4). Ve třetí třetině při přesilovce pět na tři zavelel Vojta k obratu. Díky velké vůli po zvratu jsme ve třinácté minutě třetí třetiny vyrovnali na 4:4. Bohužel další gól jsme už nedali, ale i tak jsme rádi za cenný bod.

bojový pokřik                                        porada o přestávce

proč mi to tam padá?                            Bejkovi se málem splašily kladiva

------------------------------------------------------------------------

6.2.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká  4 : 8
přátelák

Střelci: Stehlík.(2+0), Pavlíček(0+1), , Radouch V.ml (1+1), Štochl (1+0), Valenta (0+1)

¨

4.2.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká   2 : 4 (0:1,1:2,1:1)
HLA

Střelci: Radouch V.ml.(2+0), Radouch (0+1), Valenta(0+1)

Tresty: Radouch(2), Pavlíček(2), Holomel(2), Štochl(2)

Oproti přátelákům na zápas Hla se "lesáci" sešli v plné zbroji. I přesto, v mnoha případech, dokázali jen vyhazovat puk na zakázané uvolnění. Bouhužel pro nás, hned v úvodu zápasu, využili krátkého mikrospánku našeho gólmana a střelou po ledě se ujali vedení.

Podobnou situaci zopakovali krátce po vhození úvodní bule druhé třetiny. Radouchům se sice podařilo snížit , ale do třetí třetiny jsem nastupovali opět s dvoubrankovým mankem. Ferattu nechyběla chuť, odhodlání ani vůle po obratu v zápase, ale totálně nás opustilo štěstí při koncovce. Roman začaroval svou branku dokonale. Ferattu to lítalo kolem branky, dvakrát dokonce zazvonila ty, a ty ostatní střely bezpečně provětrávaly Romanovu výstroj.

Z naší "nemohoucnosti" vstřelit branku bylo jasně vidět, že výsledek zápasu byl předem domluven. :-))))))))))))))))))))
    Dneska jim to na Hluboké nandáme!!!

30.1.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká  11 : 4
přátelák

Střelci:Radouch L.(3+3),Voráček(2+2), Matašovský (1+2), Radouch V.ml               (1+2), Radouch(1+2), Martin (3+0)

28.1.07 - HC FERATT - HC Max CB   3 : 5 (0:1,1:2,2:2)
HLA

Střelci: Holomel (1+0), Radouch V.ml.(2+0), Radouch L. (0+3)

Tresty: Matašovský(2), Stehlík(2), Holomel(2)

V první třetině zápasu jsme měli jasně navrch. Soupeře jsme zaskočili útočnou hrou a dlouho jim nic nedovolili. Ve třinácté minutě však našim bekům ujel Janouch a první nebezpečnou akci Maxů zakončil gólem.

Hned v osmé vteřině druhé třetiny lovil Jaroušek puk ve své brance znova. Dál jsme bojovali a ve třetí minutě se nám podařilo po spolupráci bratří Radouchů snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel netrvalo dlouho a po chybě na naší modré jsme opět prohrávali o dvě branky.

Zbytek zápasu měl stejný průběh, my jsme útočili, zavírali soupeře v jeho obranné třetině, ale puky lovil z branky Jaroušek. Venca Radouch ml. a Holomel už jen korigovali stav zápasu na konečných 3:5.

23.1.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká  9 : 6
přátelák

Střelci: Stehlík (1+4), Štochl (2+0), Valenta (2+1), Radouch V.ml               (1+2), Radouch(1+0), Kotek(2+0), Kubo(0+1)

18.1.07 - HC FERATT - HC Markvartice   5 : 0 (1:0,2:0,2:0)
HLA

Střelci: Holomel (3+0), Melichar(1+0), Matašovský(1+0), Stehlík(0+1),        Valenta(0+2), Radouch L. (0+1)

Tresty: Rehanzl(4), Pavlíček(2), Kouba(2)

Zápas hraný na ploše připomínající rozmrzlé jezero jsme zvládli bez větších problémů. Soupeř, až na pár ojedinělých akcí, dokázal pouze vyhazovat puk na zakázané uvolnění.
       I díky tomu neměl Jaroušek moc práce a vychytal pátou nulu v letošní sezóně. Třemi góly se opět blýskl Pavel Holomelů. Josef Melichar vstřelil osmdesátou branku Ferattu v letošní sezóně HLA.
      Získané tří body nás vrátily zpátky na třetí místo v tabulce.

-------------------------------------------------------------------------------------

16.1.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká  7 : 4
přátelák

Střelci: Melichar (0+2), Stehlík (2+1), Valenta (2+1), Matašovský               (1+1), Bačiak(1+1), Štochl(0+1), Jaroušek(0+1)

11.1.07 - HC FERATT - HC Ševětín   1 : 3
HLA

Střelci: Radouch (1+0), Radouch V. ml(0+1)

Tresty: Valenta(14)

9.1.07 - HC FERATT - HC Lesy Hluboká  6 : 2
přátelák

Střelci: Melichar (3+2), Radouch (1+0), Voráček (1+1), Kubo               (1+0),Kotek (0+1)

4.1.07 - HC FERATT - HC RESI Třeboň   2 : 5