Začátek sezóny 05-06

HC FERATT - HC Predátors Zvíkov  6 : 0 (2:0, 1:0, 3:0)

Střelci: Kouba 2, Štochl 2, Rehanzl, Holomel
Asistence: L. Radouch 2, Holomel, Valenta, Melichar

Dalším ze soupeřů byl v už v devátém kole tradiční soupeř Predátorů ze Zvíkova, jenže v souboji dvou krvežíznivců byli Predátoři jen neškodným učedníkem už od úvodu zápasu.

Ve druhé minutě hry totiž lovil po akci Koubiče zvíkovský gílman puk poprvé ze sítě. Celou první třetinu měli více ze hry libničtí a když už se hosté konečně dostali do nějaké příležitosti byl na místě spolehlivý Jaroušek. Čas neúprosně ubíhal a když časomíra ukrajovala z porce poslední minuty první třetiny závěrečné vteřinky opřel se do puku opět Koubič a zvýšil na 2:0.

Prostřední část hry měla prakticky stejný průběh, Feratti se tlačili do útoku a Predátoři dělali čest svému jménu alespoň tím, že z obranné ulity čas od času vyrazili do smrtícího protiútoku, jenže Jaroušek měl zálusk na další čisté konto v sezóně a když trestné střílení jeden ze zvíkovských otiskl jen do spojnice brankové konstrukce za Jarouškem byl shutout na spadnutí. Ve druhé třetině stačil po ťukesu první formace dorazit z brankoviště střelu Lukáše Radoucha Pavel Holomel uklidnit tak své spoluhráče třetím gólem.

V závěrečné části se hrálo stále podle stejných not, Predátors i když prohrávali neměnili nijak taktiku hry a pečlivě střežili svou modrou čáru a vyráželi do brejků, ale oceláři mají letos doslova žulovou defenzivu a v brance Jarouška, který pomalu ale jistě dostává přezdívku Mr. Shutout. Nakonec se domácím ještě podařilo skóre navýšit, když se ještě třikrát prosadila první formace a dodala výsledku konečnou podobu - 2x se trefil po nahrávkách Wariyho z a Lukáše Radoucha Luboš Štochl a kombinaci obránců zakonšivší Vláďa Rehanzl, jenž po nahrávce Pepíka Melichara vsítil svůj první gól v této sezóně. Opět je třeba poděkovat fanynkám za krásnou atmosféru, která pomohla Ferattům k další výhře a jarouškovi už ke čtvrtému čistému kontu v sezóně.

--------------------------------------------------------------------------------------------------