Galavečer Ševětín

Začátek sezóny 05-06

HC Feratt - HC Lesy Hluboká 2:0  (0:0, 1:0, 1:0)

Střelci: Stehlík (1+0), Kouba(1+0)

Ve srovnání s naším posledním zápasem, připomínala hra s Hlubokou opravdový hokejový zápas. Bylo vidět, že všichni zúčastnění si přišli zahrát hokej.

Vyrovnaný zápas vyhrálo mužstvo s větší chutí po vítězství. Musíme pochválit našeho golmana Jarouška za vychytanou již třetí nulu v letošní sezóně. Po osmy odehraných zápasech drží průměr 1,6 golů na zápas.

HC Feratt - HC Max ČB 1:4  (0:2, 1:1, 0:1)

Střelci: Bačiak (1+0).

Úmorný zápas plný zákeřných faulů. Hned v prvních vteřinách zápasu byl zbytečným zákrokem u hrazení zraněn Pavel Voráčků. Podezdření na zlomeninu klíční kosti naštěstí rentgen vyloučil.

V druhé třetině jsme se díky Vojtovo střele a bravurní Bačovo teči dostali zpátky do zápasu. Bohužel před závěrem třetiny jsme už potřetí inkasovali a bylo po zápase.

HC Feratt - HC Markvartice 5:2  (2:0, 1:1, 2:1)

Střelci: Holomel (3+0), Kotek (1+0), Voráček (1+0).

HC Feratt - HC Rangers Ševětín  1:2  (0:0, 0:1, 1:1)

Střelci: Malý (Kouba)

Odehrát vyrovnaný zápas s obhájcem titulu HLA je pro nás velkým vítězstvím. Do poloviny zápasu jsme drželi bezgolový stav, ale pak jsme po dvou chybách inkasovali. V sedmé minutě třetí třetiny se podařilo po spolupráci Mates, Kouba, Malý snížit na rozdíl jednoho gólu.

Soupeř zřejmě očekával jasnější výsledek, který bohužel nepříšel. A tak svojí neschopnost, prosadit se proti slabšímu mužstvu, dokazovali neustálým brečením na nečistou hru Ferattu. My jsme je sekali, podráželi, používali jsme loket při hlazení po tváři a další nečisté zákroky.

A proto asi brutální hráči Ferattu odseděli na tresné lavici 12 trestních minut . Pro srovnání andílci ze Ševětína strávili na trestném lóži 26 minut.

Tutu situaci neunesl trenér Ševětína, pan Lidral, a hodil ze střídačky po rozhodčím láhev. Pan rozhodčí sice udělal zápis a vyhodil pana Lidrala ze stadionu, ale neudělil za toto nevhodné a nesportovní chování žádný trest (např kontumace zápasu za inzultaci rozhodčího ze střídačky).

Pan Lidral navíc neuposlechl rozhodnutí rozhodčího a po pár minutách se opakovaně vrátil na stadion, čímž zdržoval zápas. To jsme mu odpustili, vždyť bylo teprve třičtvrtě na dvanáct v noci a nikdo domů nechvátal.

Z toho do budoucna pro všechny vyplývá, že ze střídačky můžeme po rozhodčích házet co nás napade a nic se nám nestane.

(MM)

HC Feratt - HC Resi Třeboň 3:1  (2:0, 0:1, 1:0)

Střelci: L.Radouch (Holomel), Matašovský (Malý), Kubo (Valenta).

Oceláři vyprovodili nováčka s výpraskem.

HC Feratt - HC Hengstberger Hrachoviště 6:0  (2:0, 2:0, 2:0)

Střelci: Štochl, V.Radouch ml. 2, Matašovský, Stehlík.

Feratt nastoupil do dalšího střetnutí doposud neporažen a odcházel z boje i tentokrát s bodovým ziskem, který se i přes jednoznačný výsledek nerodil lehce.

Už od začátku zápasu bylo patrné, že Hrachoviště bude nepříjemným soupeřem, hosté nenechali Ocelářům ani píď ledu zadarmo. Herni kvalita byla na straně Ferattu, ale těsná obrana domácí nepouštěla do šancí i když se už v první minutě trefil Mates, ale na jeho gólu se nejméně z padesáti procent podepsala i nepozornost gólmana Hengstberegru. Na ledě také úřadovali oba rozhodčí, kteří nenechali hru plynout a často vylučovali za sebemenší kontakt, což kvalitě zápasu určitě nepomohlo. Jaroušek v brance se až na několik málo propagačních střel v brance nudil. Na nedostatek práce si rozhodne němohl stěžovat hostující brankář, jenž musel do konce úvodní části lovit puk ze své sítě ještě jednou dokonce v přesilovce jeho týmu. Střelou na lapačku ho od modré prostřelil Radek Stehlík.

Ani druhá třetina obraz hry příliš nezměnila, Feratti útočili, hrachoviští bránili a rozodčí vylučovali. Změna skóre byla jen otázkou času a ten přišel hned dvakrát v jedné minutě. Velmi povedené střídání měl útok Venca Radouch ml., Lukáš Radouch, Luboš Štochl. Prvně jmenovaným určil dvěma přesnými zásahy podobu výsledku po druhé třetině - 4:0.

Ani čtyřbranková ztráta hostům neubrala snahu a budiž jim ke cti, že zápas jen neodklouzali, ale znepříjemňovali život Ocelářům i v poslední třetině. Bohužel jen u běžných faulů nezůstalo, hostující Radek Samec zbytečně napadl Baču a dostal trest ve hře, což znamenalo, že jeho tým bude zbytek zápasu dohrávat v početní nevýhodě. Tu domácí hned 2x využili Lubošem Štochlem a v poklidu dokráčeli ke druhému vítězství a Jaroušek ke svému druhému shutoutu v řadě.

24. 9. 2006 Memoriál Františka Koudelky

Protože nepřijelo mužstvo Budvaru odehráli jsme turnaj ve třech Hc Chvojkovice Brod senioři, Hc Feratt, Hc Chvojkovice Brod junioři. Hrálo se na dvě kola což znamenalo čtyři zápasy pro každý tým.

Hc Chvojkovice Brod senioři : Hc Feratt Libnič      2 : 7

Střelci: Bačiak (2+0), Radouch L. (2+0), Holomel (0+2), Melichar (0+1), Kouba (0+1)
                  Radouch (1+1), Voráček (1+0), Matašovský (0+1), Štochl (1+1),

Hc Chvojkovice Brod junioři : Hc Feratt Libnič      1 : 4

Střelci: Bačiak (1+0), Radouch (1+0), Matašovský (1+0), Štochl (1+0) Radouch L. (2+0),
                 Kotek (0+1), Stehlík (0+1)

Hc Chvojkovice Brod senioři : Hc Feratt Libnič      4 : 9

Malý (1+0), Voráček (0+1), Matašovský (1+1), Stehlík (0+2) Štochl (1+0),

Hc Chvojkovice Brod junioři : Hc Feratt Libnič      0 : 5

Kontumačně soupeř nenastoupil k zápasu

Po střeleckých hodech si připisujeme tři body.

HC Goliáš - HC Feratt  0:14  (0:1, 0:5, 0:8)

Střelci: Holomel (4+1), Kotek (2+0), Kubo (1+1), Melichar (1+2), Radouch L. (1+3),